ÖDEME YÖNTEMLERİ VE GÜVENLİK

Ödeme Güvenliği

Tüm ödemelerinizi kredi kartınızla ve dilerseniz 9 ay taksitle yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde sanal pos hizmeti olarak güvenilir Iyzico altyapısını kullanıyoruz. Bilgileriniz hiçbir şekilde sistemlerimizde saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli banka altyapıları üzerinden işlem görür.

Kullanıcı (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

Havale/EFT Ödeme

Siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi Havale/EFT seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra toplam tutarı size iletilen IBAN hesabına transfer etmeniz yeterli olacaktır.

Sahtecilik Önleme

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamalarımız ile hak sahiplerini güvende tutuyoruz. Iyzico altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.