1. Adım

Sipariş Ver

Çekimin Planlanması
Çekiminin yapılmasını istediğiniz ürün veya ürünleri belirleyiniz. Sipariş bölümüne geçmeden önce, ürününüzün ne olduğuna, tekil veya grup fotoğrafına, fotoğraf adetine ve fotoğrafın fonu gibi detaylara karar vermeniz, sipariş aşamasını daha da kolaylaştıracaktır.

Daha fazla bilgi için, bize ulaşın.
Sipariş ver
Online sipariş sistemimizden kolaylıkla sipariş verin. Ürününüzü listemizden belirledikten sonra, fon tipinden ışık sertliğine kadar tüm detaylara sistemimiz üzerinden müdahale edebilirsiniz. Siparişiniz bize ulaşır ulaşmaz, Ürün Fotoğrafım ekibi en iyisini sizlere sunmak için çalışmalarına başlayacaktır.

2. Adım

Ürünlerini gönder

Ürünlerin Gönderimi
Ürün Fotoğrafım stüdyosuna kendi belirlediğiniz yöntem ile gönderilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş aşaması tamamlandıktan sonra sizlere gönderilen bilgileri takip ederek ürünlerinizi stüdyomuza ulaştırınız.
Gönderi tercihinizi belirleyin
Kargo, kurye gibi yöntemlerle gönderilen ürünleriniz için sipariş sonrası almış olduğunuz bilgilendirme maillerinde yer alan adımları takip ediniz.

Standart çekim, ürünlerinizin bize ulaşması ile birlikte 7 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Daha fazla bilgi için, bize ulaşın

Daha fazla bilgi için, bize ulaşın.

3. Adım

Ürünlerini çekelim

Ürün Çekimi
Ürün fotoğrafım ekibi siparişiniz bize ulaştıktan hemen sonra, sipariş detaylarınıza göre hazırlıklarını yapmaya başlamaktadır. Burada, ürün detaylarınıza göre hazırlıklara başlayan ekibimiz, ürünleriniz bize ulaşır ulaşmaz çekimlere başlar. Fotoğrafların çekiminin tamamlanması ve editlenmesi ile birlikte 1 haftalık Standart süre içerisinde sizlere dönüş yapar ve fotoğrafları cloud sistemimiz üzerinden sizlere ulaştırır.

Çekimin Planlanması

Çekiminizin planlanmasında netleştiremediğiniz konular var ise bilgi almak için Bize Ulaşın

4. Adım

Görselleri onayla

Onay Süreci
Ürün fotoğrafım fotoğrafçılarımız tarafından çekimi tamamlanan ürün fotoğrafları sizlere cloud sistemimiz üzerinden ulaştırılır. Bu bölümde miktarı sizin belirttiğiniz adetten fazla çekilen fotoğraflar var ise tercihinize sunulur ve siparişte belirttiğiniz adetteki fotoğrafların onayı istenir.

5. Adım

Ürünleri teslim al

Teslimat
Kendi imkanlarınızla ya da kargo gibi aracı kurum ile ürün fotoğrafıma göndermiş olduğunuz ürünlerinizi siparişiniz tamamlanır tamamlanmaz yine aynı yöntem ile geri alabilirsiniz. Tekrar geri dönüşü sağlanmasını istemediğiniz numuneleriniz için lütfen ‘’Anlaşmalı olduğunuz hayır kurumuna bağışlayınız’’ seçeneğimize göz atınız.