Giyim - Tekstil Fotoğrafı

Tekstil Fotoğrafçısı – Kıyafet Çekimi

Giyim ve Tekstil çekimlerinde sabit ışık kaynakları, robot kullanımı, otomatik çekim teknikleri gibi yaklaşımlardan uzak durarak tamamen fotografik kurallara dayalı ve özgü fotoğraflar çekiyoruz. Profesyonel retouch uygulamaları ile ürününüzü mükemmele ulaştırıyoruz. Kıyafet çekimi, bebek ürünleri çekimi, tişört fotoğraf çekimi gibi konsept ürün fotoğraf çekimi konusunda iddialıyız.

Tasarım elbiseden, bebek, çocuk, erkek, kadın giyim ayırt etmeksizin binlerce giyim fotoğrafı çektik ve çekmeye devam ediyoruz.

Ürün Çeşitliliği

Giyim-Tekstil kategorisini kapsayan tüm ürün gamlarına özel yaklaşım sergiliyoruz.

Hayalet Manken Kullanımı

Hayalet Manken çekimleri, fotografik kurallara uygun şekilde, paraflaş ve özel mankenler kullanılarak ve üstünde profesyonel işlem gerçekleştirilerek fotoğraflanır. Fotoğraflar ücretsiz şekilde editlenerek mükemmel haline ulaştırıldıktan sonra müşterilerimize teslim edilir. 

Yukarıdan Düz Çekim

Yukarıdan düz çekim, fotografik kurallarına uygun şekilde, paraflaş ve isteğe bağlı arkaplan kullanılarak ve üstünde profesyonel işlem gerçekleştirilerek fotoğraflanır. Fotoğraflar ücretsiz şekilde editlenerek mükemmel haline ulaştırıldıktan sonra müşterilerimize teslim edilir. 

Giyim - Tekstil'de Profesyonel Yaklaşım

Erkek Giyim
Kadın Giyim
Çocuk Giyim
Bebek Giyim
Çanta ve Aksesuar
Çorap
Ayakkabı
Şapka