Ürün fotoğrafı ürün çeşitleri
Giyim ve Tekstil Ürün Fotoğrafı Çekimi

Giyim ve Tekstil Ürün Fotoğrafı Çekimi

Kadın Siyah Ceket Ürün Fotoğrafım

Tekstil Fotoğrafçısı – Kıyafet Çekimi

Giyim ve Tekstil çekimlerinde sabit ışık kaynakları, robot kullanımı, otomatik çekim teknikleri gibi yaklaşımlardan uzak durarak tamamen fotografik kurallara dayalı ve özgü fotoğraflar çekiyoruz. Profesyonel retouch uygulamaları ile ürününüzü mükemmele ulaştırıyoruz. Kıyafet çekimi, bebek ürünleri çekimi, tişört fotoğraf çekimi gibi konsept ürün fotoğraf çekimi konusunda iddialıyız.

Tasarım elbiseden, bebek, çocuk, erkek, kadın giyim ayırt etmeksizin binlerce giyim fotoğrafı çektik ve çekmeye devam ediyoruz.

Ürün Çeşitliliği

Giyim-Tekstil kategorisini kapsayan tüm ürün gamlarına özel yaklaşım sergiliyoruz.

Erkek Yeşil Kazak Ürün Fotoğrafım
Bebek Kıyafeti Ürün Fotoğrafım
Kız bebek kıyafeti ürün fotoğrafım

Hayalet Manken Kullanımı

Hayalet Manken çekimleri, fotografik kurallara uygun şekilde, paraflaş ve özel mankenler kullanılarak ve üstünde profesyonel işlem gerçekleştirilerek fotoğraflanır. Fotoğraflar ücretsiz şekilde editlenerek mükemmel haline ulaştırıldıktan sonra müşterilerimize teslim edilir. 

Yukarıdan Düz Çekim

Yukarıdan düz çekim, fotografik kurallarına uygun şekilde, paraflaş ve isteğe bağlı arkaplan kullanılarak ve üstünde profesyonel işlem gerçekleştirilerek fotoğraflanır. Fotoğraflar ücretsiz şekilde editlenerek mükemmel haline ulaştırıldıktan sonra müşterilerimize teslim edilir. 

Giyim ve Tekstil'de Profesyonel Ürün Fotoğraf Yaklaşımı

Mavi kadın ceket ürün fotoğrafım
Erkek Giyim
Kadın Tişört Ürün Fotoğrafım
Kadın Giyim
Bebek Kıyafeti Ürün Fotoğrafım
Çocuk Giyim
Bebek Tişört Ürün Fotoğrafım
Bebek Giyim
Kadın Çanta Ürün Fotoğrafım
Çanta ve Aksesuar
Çorap Ürün Fotoğrafım
Çorap
Converse siyah ayakkabı ürün fotoğrafım
Ayakkabı
Kadın hasır şapka ürün fotoğrafım
Şapka

Sıkça Sorulan Sorular

Tekstil fotoğrafı, tekstil ürünlerinizin model kullanılarak veya farklı teknikler ile müşteriye en uygun, en estetik şekilde ulaşmanızı sağlar. Moda sektörünü doğrudan ilgilendiren tekstil fotoğrafçılığı, firmaların reklam ve kampanyalarında tercih ettikleri en önemli tanıtım yöntemlerinden biridir.

Ticari ve marka kaygısı güden yahut yıllık ürün gamlarını en iyi şekilde sunmak isteyen şirketler her yıl katalog ihtiyacı duymaktadır. Müşterilere direkt olarak ulaşan bu kataloglarda çekilecek olan ürün gamı olabildiğince doğru ve direkt olarak müşteriyi etkileyecek şekilde yüksek performans ve yaratıcılık ile oluşturulması gereken işlerdir.


Katalog çekimleri ürün fotoğrafı ve tekstil fotoğraf çekimi dalları altında hemen hemen her ürün tanıtım kategorisinde gerçekleştirilebilir.


Beyaz Eşya, Ayakkabı, saat, çanta, kozmetik, moda vb… şeklinde birçok alanı kapsayabilir.
Katalog çekimlerinin doğru renk ve ışıkları müşteriye yansıtması, müşterinin fotoğraftaki ürünü alma isteğini uyandırması açısından oldukça kritik ve profesyonellik isteyen bir iştir. Fotoğrafçının kabiliyeti sayesinde satışı gerçekleştirilen ürüne uygun arkaplanların kullanılması, doğru ışık bilgisi, ürünün türüne göre el mankeni, canlı manken kullanımı, istek doğrultusunda uygun mekanın belirlenmesi, profesyonel çekim sonrası tekniklerinin uygulanması en önemli unsurlardır. Tüm bu ve sayısı bir hayli fazla olanlar unsurlar fotoğrafçı tarafından bir araya getirilerek mükemmele ulaşmak gerekmektedir.

Tekstil, beyaz eşya, mutfak eşyaları ve diğer ürün tanıtımı çekimlerinde manken kullanımı oldukça yaygındır. Günümüzde potansiyel müşteriler manken ve ürün arasında bağ kurarak satın almak istediği ürüne daha çok ilgi duyduğu geçmişte birçok reklam tanıtım kolunda ispatlanmış bir gerçektir. Mankenli çekimler elbette ki potansiyel müşterilerinizi kendisine daha çok çekecek, ürün ve marka bilinirliliğinizi artıracaktır.

Mankenli fotoğraf çekimleri en basit haliyle iç ve dış çekim olarak ikiye ayrılır.
Bunları da e-ticaret ürün fotoğrafı ve life style (yaşam tarzı) çekimleri olarak farklı dallarda ayırabiliriz.
Mankenli e-ticaret fotoğrafları daha çok alışveriş sitelerinde ürün satmak isteyen tekstil firmalarının reklam çekimlerinde kullanılmaktadır. Life style çekimi ise ürünlerinizin doğal ortamda ne kadar ihtiyaca yönelik olduğunu, potansiyel müşterilerinize aktarmanın en kapsamlı ve güzel yoludur.